Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 28 Sep
kl 17:30 - 19:14
Stakkevollan 2 - Fløya 3/Sjarmtrollan
Stakkevollan kunstgress
Sat 2 Oct
kl 15:00 - 16:44
Stakkevollan - Finnsnes 2
Stakkevollan kunstgress
Mon 4 Oct
kl 18:00 - 19:44
Stakkevollan - Skarp
Stakkevollan kunstgress
Wed 6 Oct
kl 17:30 - 19:14
Stakkevollan - Bardufoss
Stakkevollan kunstgress
Fri 8 Oct
kl 17:30 - 19:14
Stakkevollan 2 - Laksvatn
Stakkevollan kunstgress
Sat 16 Oct
kl 12:00 - 13:44
Stakkevollan - Lyngen/Karnes
Stakkevollan kunstgress
Sat 16 Oct
kl 14:00 - 15:44
Stakkevollan - Furuflaten
Stakkevollan kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:44
Stakkevollan - Kvaløya/Blåmann
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 18:34
Stakkevollan - Fløya
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 20:14
Stakkevollan 2 - Ramfjord 2
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 20:14
Stakkevollan - Kvaløya
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Fri 10 Sep
kl 18:00 - 19:44
Stakkevollan 2 - Kvæsma
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:45 - 20:29
Stakkevollan - Tromsøstudentenes
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:44
Stakkevollan 2 - Kvaløya 2
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Tue 31 Aug
kl 19:15 - 20:59
Stakkevollan - Tromsdalen 2
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Sun 29 Aug
kl 13:00 - 14:34
Stakkevollan - Senja 17
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 15:00 - 16:44
Stakkevollan - Salangen
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 19:15 - 20:59
Stakkevollan 2 - Hansjordnesbukta
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Thu 19 Aug
kl 19:15 - 20:49
Stakkevollan - Bardufoss
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Tue 17 Aug
kl 21:00 - 22:44
Stakkevollan - Storelva
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Mon 16 Aug
kl 20:00 - 21:34
Stakkevollan - Tromsø 4
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Tue 10 Aug
kl 19:15 - 20:59
Stakkevollan 2 - Blåmann
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Sat 3 Jul
kl 15:00 - 16:44
Stakkevollan - Krokelvdalen
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 19:00 - 20:34
Stakkevollan - Nordkjosbotn +
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Sat 19 Jun
kl 15:00 - 16:44
Stakkevollan - Ishavsbyen
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:15 - 20:49
Stakkevollan - Tromsø 1
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Sat 5 Jun
kl 15:00 - 16:44
Stakkevollan - Tromsdalen 2
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:00 - 20:34
Stakkevollan - Hamna 1
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Sat 22 May
kl 15:00 - 16:44
Stakkevollan - Valhall
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Sun 16 May
kl 13:00 - 14:44
Tromsøstudentenes - Skarp 2
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Sat 8 May
kl 15:00 - 16:44
Stakkevollan - Skarp
Stakkevollan kunstgress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline